İletişim Bilgileri

Service Image

Endüstriyel Kaplama

Yoğun kimyasal ortamlara maruz kalan yapılar veya kimyasal depolama amaçlı imal edilmiş havuz ve tankların korunması. Flake kaplama, esnek kaplama, aşınma ve darbe dayanım kaplamaları, termal sprey galvaniz kaplama (metalizasyon)

Service Image

Endüstriyel Boya Uygulama

Korozyona karşı koruma işleri için yapılan endüstriyel / sanayi boyaları. Tüm iç ve dış mekanlarda, tüm metal yapılarda, sıva, beton ve ahşap yüzeye sahip alanlarda, iş ve inşaat makineleri, ziraat makineleri, el aletleri, elektrik pano ve aksesuarlarında ve çeşitli makine imalatlarında yapılan uygulama işleri.

Service Image

Su Yalıtım İşleri

Su ile temas eden tüm yapılar için engelleyici veya durdurucu yalıtım çözümleri. Temel ve perdeler, teraslar, balkonlar, banyolar, yol kirişleri, havuzlar, göletler, barajlar, tüneller, depolar, tank yapılarının su yalıtımları için çimento, akrilik, polyuretan, polyurea ve epoksi çözümleri.

Service Image

Isı Yalıtım İşleri

Binalarda enerji tasarrufu sağlamak, ısınma/soğutma maliyetlerini minimize etmek amacıyla EPS, XPS ve taşyünü mantolama çözümleri.

Service Image

Zemin Kaplamaları

Yüksek mekanik dayanım veya kimyasal dayanım sağlayan epoksi zemin kaplamaları, %100 hijyen gereksinimleri için PVC (vinyl) kaplamalar, doğal linolyum kaplamaları, LVT ve ticari karo halı, kauçuk zemin kaplamaları, tenis ve basketbol kortları, microbeton, stone carpet ve polyuretan beton (Ucrete/CPU) zemin sistemleri.

Service Image

Marine Boya Uygulaması

Deniz taşıtları su altı (karina) antifouling boya uygulamaları, su üstü korozyon koruma, yat/megayat boya ve vernikleri.

Service Image

Korozyon Önleyici Uygulamalar

Endüstriyel üretim tesisleri, depolama tankları, yapısal ve teknolojik çelik imalatları için en üst düzey koruma sağlayacak boya ve kaplama işlerini, yüzey hazırlık aşamasından başlayarak dünyanın en iyi ürün ve yardımcı ekipmanları ile uygulamalı olarak yapıyoruz.

Service Image

Ekipman ve Sarf Malzemeleri

Yüzey hazırlama kimyasalları, metalik/nonmetalik aşındırıcılar (nikel, shot, grid, garnet vb.), havasız sprey boyama ekipmanları, yardımcı ekipman (kompresör, hava tankı vb.), şartlandırıcılar (havalandırma ve nem alma cihazı vb.)

Service Image

Ölçüm Cihazları

Kaplama kalınlığı, yüzey profili, tuz ölçümü, yapışma mukavemeti, pinhole/holiday testi, parlaklık, nem ölçümü ve sızdırmazlık testi gibi ölçümleri yapmak için kullanılan ekipmanlar ve enspeksiyon setleri.