İletişim Bilgileri

ASPRO

Grup Şirketleri

Metal korozyonunu engelleyici boya ve kaplamalar, mekanik dayanım istenen özel zemin kaplamalar, yoğun kimyasal ve aşındırıcı etkiye maruz kalacak yapılar için geliştirilmiş kaplamalar gibi teknik çözüm gerekli projelerde sistem tasarımı, ürün tedariki ve uygulama faaliyetlerini Aksel Boya markamız altında yapıyoruz. Geniş makine ve ekipman parkımız, tecrübeli teknik personelimiz ve tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile kompleks projelerde detayları analiz edip, proje gerekliliklerini eksiksiz yerine getirebileceğimizden eminiz.

Beton katkıları, yüzey düzeltme, yapısal güçlendirme, ısı yalıtımı, su izolasyonu, tamir harçları gibi yapı kimyasalları, iç cephe, dış cephe ve ahşap boyaları, doğal zemin kaplamaları, esnek zemin sistemleri gibi yapı projelerinde sistem tasarımı, ürün tedariki ve uygulama faaliyetlerini Aksel Yapı markamız altında yapıyoruz. Uzman görüşüne ihtiyaç duyulan, en hassas detaylarda hatasız uygulama istenen projelerinizde, hem dünyanın en büyük yapı markalarının ürünlerini tedarik etmek hem de uzman ekiplerimiz ile uygulama hizmeti sunuyoruz.

Metal kesim ve kaynak süreçleri, kaynak elektrotları, telleri, tozları, otomasyon, duman emme sistemleri, güvenlik ve kişisel koruyucu ekipmanları için ihtiyacınız olan her şeyi Dsc Kaynak markamız altında gerçekleştiriyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sizin gereksinimlerinize uyan kaynak çözümünü bulmak için sizinle birlikte çalışır ve yatırımınızdan en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olur.